Siatki zgrzewane

Siatki zgrzewane

Siatki zgrzewane są alternatywą dla wielu konstrukcji ogrodzeniowych, jak również zabezpieczających dany obszar, lub zwierzęta domowe. Są wykorzystywane zarówno do ogradzania kawałków ziemskich, działek, placów budowy, oraz kawałków leśnych, chroniąc przede wszystkim miejsce przed dzikimi zwierzętami oraz nieproszonymi gośćmi. Siatki zgrzewane są także wykorzystywane w rolnictwie, przemyśle (tak samo jak kraty pomostowe), ogrodnictwie oraz piekarnictwie, i przy produkcji wentylacji, gdzie spełniają rolę przesiewaczy bądź filtrów. Siatki można zamówić poprzez Internet, jak również indywidualnie w siedzibie firmy.

Produkowane są również według życzenia indywidualnego klienta. Standardowe siatki zgrzewane mają wymiary oczek od 6,35 do 150 mm. Więc możemy zamówić siatkę z małymi oczkami, i o ponad połowę większymi. W zależności od tego, do czego będą wykorzystywane są ocynkowywane lub produkowane bez dodatkowego zabezpieczenia. Siatki zgrzewane wykorzystywane do ogradzania terenów są dodatkowo zabezpieczane PCV, dzięki temu warunki atmosferyczne nie działką na nie negatywnie, i nie doprowadzają w szybkim czasie do ich korozji. Na rynku dostępne są również siatki tego typu w rolkach o wysokości 1000 mm. Warto wspomnieć, że w przemyśle wykorzystywane są także inne rodzaje siatek. Pod adresem http://www.metalzbyt.pl można sprawdzić, które najczęściej.

Siatki dostępne są również na magazynach o wymiarach arkuszy 1000 na 2000 mm. Siatki są ocynkowane zaraz po zgrzaniu w firmie, są zabezpieczane za pomocą specjalnych maszyn i odpowiedniego przygotowania. Wiele osób uważa, iż krata pomostowa i siatki zgrzewane są wyrobem nowym pod względem wykorzystywanej technologii. Są trwalsze, co sprawia, że są najchętniej kupowane. Jeśli myślicie nad ogrodzeniem działki, lub jakieś terenu, to siatki o mniejszych oczkach z pewnością znajda swoje zastosowanie w takim przypadku. Przy ogrodzeniu obiektów lub terenów leśnych, również powinniście wybierać siatki o mniejszych oczkach, i dość wysokie. Leśne siatki powinny być również konstruowane z grubszego drutu, któremu nie dadzą rady mniejsze zwierzęta przebywające w danym lesie. Zabezpieczenie terenu jest bardzo ważne, szczególnie kiedy główne drogi, ulice są budowane pomiędzy lasami, czy kawałkami leśnymi gdzie żyją zwierzęta.

Comments are closed.